Blogger'da Sneeit Spot Kullanarak Detaylı Seo Yapmak

Blogger ücretsiz SEO paketi

Blogger'da Detaylı SEO Rehberi. Sneeit Spot Kullanarak Seo Rehberi

Blogger'da detaylı SEO, Blogger'da Seo nasıl yapılır, Blogger İle Sneeit Spot kullanarak seo nasıl yapılır konusunda detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum.

Öncelikle Blogger kullanıcıları yazdıkları makalelerin seo puanlarının kaç olduğunu görme konusunda Wordpress kullanıcılarına göre dezavantajlılar. Peki bunun hiç kolay yolu yok mu? Elbette var...

Google Chrome tarayıcınıza yükleyebileceğiniz küçük bir uygulama ile bloggerda yazdığınız makalelerin seo puanları ile hangi alanların eksik olduklarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 


Sneeit Spot uygulaması Blogger SEO ayarları yapmaya yardımcı olan bir Chrome eklenti uygulaması. Yayınlarımızı yazmaya başladığınızda uygulamayı açıyoruz ve bize başlık kullanımı, anahtar kelime kullanımı vs. bir çok konu hakkında puan veriyor veya eksik fazla diyerek bizi yönlendirerek uyarıyor. 

Bilgisk.com sitemde de kullandığım bu SEO paketi ücretsiz olarak kullanıla bilecek en iyi blogger SEO eklentisi diye bilirim.

Sneit Spot Blogger Yükleme Nasıl Yapılır?


Üstte verdiğim linke tıklayıp, siteyi açıp, sağ üstten " Chrome'a ​​Ekle" düğmesine tıklayın, ardından Blogger kontrol panelinize geri dönün ve uzantıyı kullanmak için yeniden yükleyin. 

Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki orijinal videosunu kontrol edebilir, Daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Sneeit Spot Nasıl kullanılır?

Uzantıyı Chrome'unuza ekledikten sonra, Blogger gösterge tablosu sayfanızı yeniden yüklemeniz yeterlidir; gösterge tablosu menüsünün üstünde “Sneeit Spot” yazan yeni bir bağlantı göreceksiniz. Temanızı Sneeit Spot ile yönetmek için bu bağlantıya tıklayın

Gönderi özellikleri için Blogger kontrol panelinizden Gönderiler'i seçersiniz. Ve farenizi bu sayfadaki her yazının üzerine getirdiğiniz de, küçük bir Sneeit simgesinin (kırmızı) belirdiğini göreceksiniz. Gönderinizi Sneeit Spot ile düzenlemek için bu simgeye tıklayın

Sneeit Spot Link veya Sneeit Spot Simgesini göremediğiniz de, CTRL+R (veya Mac'te CMD+R) tuşlarına basarak Blogger kontrol paneli sayfanızı tamamen yeniden yükleyin.

Bir sonraki blogger yazımızda görüşmek dileğiyle.
Hoşçakalın. Esenliklerle kalın.

Yorumları Göster

Yorum Gönder