Kahverengi Gözler için Makyaj Önerileri

Kahverengi gözler için makyaj önerileri

Kahverengi Gözler için Makyaj Önerileri

Kahverengi gözlü kadınlara neredeyse her tonda göz makyajı çok yakışır. Bu avantajı iyi kullanabilir ve muhteşem göz makyajınız ile güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. İşte, kahverengi gözler için en iyi göz makyajı önerileri!

Erik Rengi Göz Farı

Erik tonları koyu kahverengi gözleri çok iyi tamamlıyor. Sonbahar aylarında hardal rengi kıyafetlerle birlikte oldukça çarpıcı bir kombin elde edilebilir.

İhtiyacınız Olan:

Kahverengi göz farı

Erik ya da mor göz farı

Koyu mor göz farı

Göz kalemi

Maskara

Makyaj:

Göz kapağının geçiş bölgesine pembe alt tonlu kahverengi bir far uygulayın. Göz kapağının ortasına ve içine erik rengi farı, dış köşelere koyu mor farı uygulayın. Son olarak eyeliner çekin ve maskara ile makyajınızı tamamlayın.

Koyu Yeşil Göz Farı

Koyu yeşil çok hoş bir renk ve koyu kahverengi gözlülerde harika görünüyor. İster mat ister ışıltılı olsun, koyu yeşil farlar kahve gözlerde inanılmaz büyüleyici durur. Gündüz dışarı çıkacaksanız mat bir far sürmeniz daha iyi olur. Gece içinse, ışıltıya ulaşmaktan korkmayın!

İhtiyacınız Olan:

Sıcak kahverengi göz farı

Koyu yeşil göz farı

Siyah göz farı

Maskara

Göz kalemi

Makyaj:

Göz kapağının geçiş bölgesine sıcak tonda kahverengi bir far uygulayın. Göz kapağının tamamına koyu yeşil bir far uygulayın. Dış köşelere ise siyah renkte bir far uygulayın. Son olarak eyeliner ve maskara uygulayın.

Gri Göz Farı

Gri, siyah gözler için daha yumuşak bir seçenektir. Koyu kahverengi gözlere sahipseniz, gri tonlarında bir far işinizi görür. Makyajınızı gümüş renkli simlerle veya pırıltılı gümüş bir far ile tamamlayabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan:

Yumuşak kahverengi tonu bir göz farı

Gri göz farı

Siyah göz kalemi

Gümüş renk göz kalemi

Maskara

Makyaj:

Göz kapağının geçiş bölgesine yumuşak soft tonlarda kahverengi bir far uygulayın. Göz kapağınızın tamamına gri göz farı sürün ve parmaklarınızla iyice dağılmasını sağlayın. Görünümü tamamlamak için kirpik ucuna doğru gümüş kalemle bir çizgi çekin. Maskara ile göz makyajınızı bitirin.

Kahverengi Gözlere En Çok Yakışan Far Renkleri - Diğer Öneriler

Gold altın tonları

Menekşe rengi

Yeşil tonları

Bronz rengi

Rose pembesi

Açık kahverengi

Metalik renkler

Yorumları Göster

Yorum Gönder