Gizlilik Politikası

Bilgisk.com Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizden, https://www.bilgisk.com/ adresinden ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Bilgisk.com politikasıdır.

Kişisel bilgilerinizi yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Sizin bilginiz ve izninizle adil ve yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca, neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri sakladığımız, ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruyacağımız, yetkisiz erişim, ifşa etme, kopyalama, kullanma veya değiştirmenin yanı sıra kayıp ve hırsızlığı önlemek anlamına gelir.

Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yasalarca gerekli olmadıkça, halka açık veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı ve kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılır. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu politika 01.01.2020 tarihinden itibaren geçerlidir.

İletişim

bilgiskmail@gmail.com

Daha detaylı bilgi için google gizlilik politikasını inceleye bilirsiniz.

https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Bilgisk.com Privacy Policy

 Your privacy is important to us. It is Bilgisk.com policy to respect your privacy regarding any information we may collect from you across our website, https://www.bilgisk.com/, and other sites we own and operate.

 We only ask for your personal information when we really need it to provide you with a service. We collect in a fair and legal way with your knowledge and consent. We'll also let you know why we collect it and how it's used.

 We only retain the information we collect for as long as it is necessary to provide you with the requested service. It means what data we store, protect in a commercially acceptable manner, prevent loss and theft as well as unauthorized access, disclosure, copying, use or modification.

 We do not share personally identifiable information publicly or with third parties unless required by law.

 Our website may link to external sites not operated by us. Please note that we do not have control over the content and practices of these sites and cannot accept responsibility or liability for their privacy policies.

 You are free to decline our request for your personal information knowing that we may not be able to provide you with some of the services you have requested.

 Your continued use of our website is deemed to have accepted our privacy and personal information practices. If you have any questions about how we use user data and personal information, do not hesitate to contact us.

 This policy is valid from 01.01.2020

Communication:

 bilgiskmail@gmail.com

 For more detailed information, you can review the Google privacy policy.

 https://policies.google.com/technologies/partner-sites